Lietuvos genealogija

Since Nov. 2005

Updated:

06-06, 2008

BuiltWithNOF
Lietuvos genealogija

Sveiki apsilankę Lietuvos genealogijos svetainėje!

Ši svetainė yra skirta (pašvęsta) Lietuvos genealogijai: surinkti kiek įmanoma daugiau informacijos apie mūsų protėvius lietuvius. Ši svetainė stengsis padėti viso pasaulio žmonėms surenkant svarbesnę informaciją apie tuos protėvius. Tai bus daroma pagal vietoves, o ne pagal individualius žmones. Tad labai prašau nesiųsti personalinių prašymų. Visa informacija bus nemokama bei renkama savanorių. Ateityje ši svetainė bus kitomis nei lietuvių bei anglų kalbomis, tad būkite kantrūs...

 Naujausi puslapiai:Archyvai; Bažnyčios; Rietavo bažnyčia; Kulių bažnyčia; Akmenės bažnyčia; Santuokos Rietave 1907 m. ir 1908 m.

Štai pagrindinių puslapių pavadinimai bei jų priedai:

Apskričių puslapiai ( su joms priklausančiomis savivaldybėmis; ten rasite bažnyčių bei kapinių informaciją).Čia bus kaupiama pagrindinė ir reikalingiausia informacija. Bažnyčių puslapiuose yra kaupiami metrikų sąrašai ( gimimo, vedybų ir mirties) su kokrečių žmonių pavardėmis. Jos yra nurašytos iš Vilniaus archyvų knygų.

Informacija savanoriams -pagalba surašant antkapius bei bažnytinės informacijos rinkimą;

Susidomėjusiems genealoginiu tyrinėjimu “pradinukams” ( ir ne tik) - gan detalus paaiškinimas kaip ir ką daryti, o taip pat giminystės diagrama bei interviu klausimų sąrašas.

 

Labai kviečiu prisidėti prie šio projekto-pravers bet kokia pagalba. Plačiau apie tai - puslapyje “Apie šį projektą”

 

  Savo klausimus, komentarus ir info siųskite šiuo adresu: